Elevii şcolii "Petru Poni" Iaşi

Clasa I (învăţător Mihaela Covalciuc):

  1. Albisteanu Fabian-Teodor
  2. Apostolache Cosmina-Elena
  3. Aron Gheorghe
  4. Bucataru Miruna-Andreea
  5. Budantev Ana
  6. Ciobanu Paula-Ramona
  7. Cirtita Alexia-Stefania
  8. Costea Ana-Cristina
  9. Dascalu Constantin
  10. Dascalu Diana-Beatrice
  11. Goldum Stefan-Cristian
  12. Harea Sergiu
  13. Iftimoaia Maria-Simona
  14. Lacusta Constantin
  15. Lacusta Paloma
  16. Marassi Roberto
  17. Miron Smaranda-Gabriela
  18. Nechifor Mario-Alexandru
  19. Nutu Dimitrie-Robert
  20. Pascu Grefa
  21. Petrachi Teodora-Larisa
  22. Pintilie Eugen-Ricardo
  23. Prodan Beatrice
  24. Radu Constantin-Bogdan
  25. Romanica Izabela-Georgiana
  26. Vascal Stefania-Alexandra
  27. Vizitiu Adriana-Patricia

Clasa a II-a A (învăţător Cristinel Iliescu):

  1. Agapi Sofia-Ioana
  2. Ardeleanu Rose-Marie
  3. Costandache Daria
  4. Costin Andrada-Gabriela
  5. Davidescu Alexia-Stefana
  6. Goarna Alexia-Mihaela
  7. Hatmanu Carla-Georgia
  8. Hertanu Cristina-Ioana
  9. Iliescu Maria-Alexandra
  10. Iordachi Matei
  11. Lazarescu Alexandra-Teodora
  12. Lupu Andrei-Tudor
  13. Lupu Teodora-Stefania
  14. Neculaesei Matei-Teodor
  15. Petrachi Luiza-Elena
  16. Racovita Mark-Andrei
  17. Raus Marta
  18. Regatun Octavian-Stefan
  19. Ruja Antonia-Maria
  20. Rusov Alexandra
  21. Sapojnic Petre-Constantin
  22. Stan Vlad-Paul
  23. Stoian Florentina-Mihaela
  24. Ursache Ana-Maria
  25. Van Damme Jason-Denis-Katrien
  26. Vasilica Alexandru
  27. Vlase Adrian-Ioan
  28. Zaharia Rares

Clasa a II-a B (învăţător Manuela-Irina Şuhan):

  1. Bolohan Alexandru-Mihai
  2. Colac Alexandru-Florin
  3. Costea Elena
  4. Costea Florentina
  5. Costea Teona
  6. Costin Ioana
  7. Dascalita Teodor-Nicolae
  8. Dragan Vasile
  9. Dumitru Florentina
  10. Dumitru Marian
  11. Hasan Andreea-Fernanda
  12. Ionescu Iasmina
  13. Ivan Ioana-Isabela
  14. Lenca Samuel
  15. Lupu Andra-Gabriela
  16. Moraru Ioana-Adnana
  17. Ranghiuc Naomi
  18. Surdu Armando
  19. Trandafir Raj
  20. Vascal Constantin -Gabriel
  21. Vascal Neculai-Alexandru
  22. Vicol Alexandra-Ioana

Clasa a III-a (învăţător Aurelia Mihordea):

  1. Vicol Alexandra-Ioana
  2. Anton  Cornelia
  3. Balteanu Elena-Alexandra
  4. Chirila Florentina-Mirela
  5. Chitescu Mara-Diana
  6. Colac Madalina-Nicoleta
  7. Dragan Maria
  8. Enache Georgian-Catalin
  9. Ferariu Andrei
  10. Gheorghian Alexandru-Florin
  11. Gradinariu Alexandru-Gabriel
  12. Hancu Alexandru-Ciprian
  13. Iurcovschi Theona
  14. Mocanu Sabina-Adriana
  15. Nechita Robert
  16. Nicoara Andrei
  17. Pascu Mihaela-Sonia-Aida
  18. Racovita Calin-Gabriel
  19. Radu Catalin-Iulian
  20. Serban Octav-Stefan
  21. Sirghei Vasile-Iulian
  22. Sofrone Daria
  23. Vascal Andreea-Gabriela
  24. Vidrasciuc Andreea

Clasa a IV-a (învăţător Camelia Mârza):

  1. Avadani Teodora-Clara
  2. Borseru Sergiu-Constantin
  3. Chitoroaga Alex-Constantin
  4. Colac Fernando-Iulian
  5. Dascalita Teodora-Andreea
  6. Dascalu Mihai-Alexandru
  7. Dumitru Ana-Alexandra
  8. Lenca Cornelia
  9. Lupu Letitia-Ionela
  10. Monoran Laura-Andreea
  11. Nagit George-Sebastian
  12. Nedelcu Alexandru-Stefan
  13. Negruti Maria-Elisabeta
  14. Ranghiuc Simona
  15. Robu Evelina-Stefania
  16. Roscan Elisabeta
  17. Rotaru-Hapalet Lucian-Paul
  18. Rusu Renata-Petronela
  19. Sirghei Sebastian
  20. Such Laura-Adriana
  21. Taciuc Gabriel
  22. Zaharia Irinel-Gabriel

Clasa a V-a A (diriginte prof. Dănuţ Cananău):

  1. Antohi Serban-Stefan
  2. Apostol Petru
  3. Armasu Razvan-Sebastian
  4. Bordeianu Gabriel
  5. Caranfil Vasile
  6. Copaci Cristian-Daniel
  7. Cozma  Alexandru-Gabriel
  8. Floria Alexandru-Andrei
  9. Ginga Codrin-Andrei
  10. Grosu Claudiu-Andrei
  11. Lebada Flavian-Andrei
  12. Luiuz Gheorghe-Alexandru
  13. Munteanu Bogdan-Constantin
  14. Nita Fabian-Silviu
  15. Prodan Andrei-Sebastian
  16. Riscanu Florin-Petrisor
  17. Tanana Denis-Andrei

Clasa a V-a B (diriginte prof. Camelia Grigoraş):

  1. Andrian Beatrice-Maria
  2. Andries Rafael-Gabriel
  3. Chitescu Silviu-Octavian
  4. Cocieru Andrei-Paraschiv
  5. Constantinescu Stefan-Eugen
  6. Costea Daniela
  7. Costea  Marian
  8. Crainic Denis-Alexandru
  9. Dragan  Laura
  10. Dumitrascu Andra
  11. Gavrilescu Mihai-Gabriel
  12. Grecu  Andreea
  13. Harton Casandra-Gabriela
  14. Ionescu Jenita-Andreea
  15. Luca Laurentiu-Valentin
  16. Olaru Andreea-Cristina
  17. Sirghei Alexandra
  18. Ungureanu Edith-Gabriela
  19. Zota Sabina-Maria

Clasa a VI-a (diriginte prof. Mihaela Pavel):

  1. Alcaza  Stefan-Flavius
  2. Balauta   Laurentiu-Stefan
  3. Cadar Andreea-Georgiana
  4. Caliman Bogdan-Gabriel
  5. Căusanu  Cristina-Ioana
  6. Dragan Cosmin-Teodor
  7. Enache  Georgiana-Elena
  8. Enuta  Adelin-Constantin
  9. Gordobino Ioan-Alexandru
  10. Grigoras Cosmin-Theodor
  11. Habet   Denisa-Georgiana
  12. Hristea Iulian-Dan
  13. Iacob  Octavian
  14. Ivan Florin-Radu
  15. Martin  Radu-Mihaita
  16. Paduraru Petrica
  17. Pirvan George
  18. Romanica Cristina Ana-Maria
  19. Roscan  Aurelia-Georgiana-
  20. Vieru Irina-Vivienne

Clasa a VII-a A (diriginte prof. Marilena Aciobăniţei):

  1. Carcea Dumitru
  2. Chitaru Danut-Vasilica
  3. Cozianu Ovidiu-Florin
  4. Dumitrache Mihai-Alexandru
  5. Ghiciuc Stefan
  6. Ghiciuc Teodor
  7. Holban Andrei
  8. Iftime Claudiu-Tudor
  9. Murariu Sorin-Adrian
  10. Radu Alexandru-Constantin
  11. Radu Stefan
  12. Rotaru Petru
  13. Scrab Razvan-Constantin
  14. Tudose Razvan-Andrei
  15. Zurba Alexandru

Clasa a VII-a B (diriginte prof. dr. Elena-Cristina Popa):

  1. Antonesi  Katherine
  2. Busuioc Camelia-Gabriela
  3. Carcu Iustin-Stefan
  4. Chistol Gabriela-Simona
  5. Chitescu Alexandra-Stefania
  6. Cocieru Dragos-Marian
  7. Costea Ana-Maria
  8. Costiug Iuliana-Beatrice
  9. Cozorici David
  10. Floria Ana-Maria
  11. Grigoras Teodor
  12. Hancu Stefana
  13. Iftimoaia Radu-Ionut
  14. Iordache Cristina
  15. Iovite Cristina-Stefania
  16. Lazariuc Stefan
  17. Moisa Petru-Catalin
  18. Paulet Raluca-Andreea
  19. Rusu Matei-Gabriel
  20. Scutaru Stefan-Razvan
  21. Varzari Georgiana-Florentina
  22. Vicol Andreea-Ioana

Clasa a VIII-a (diriginte prof. Alina Fîntînaru):

  1. Adomnicai George-Alexandru
  2. Aneculaesei Dumitru
  3. Boiciuc Alexandru
  4. Breaban Paula-Georgiana
  5. Cheher Paul-Razvan
  6. Chelaru Codrin-Vlad
  7. Chirila Mihaela-Andreea
  8. Colac Marius-Gabriel
  9. Craus Ana-Maria
  10. Dascalu Bianca-Andreea
  11. Florea  Stefan-Ionut
  12. Grigoriu Stefan-Danut
  13. Iacob  Stefan-Alexandru
  14. Mitrica Neli
  15. Popa  Andrei-Constantin
  16. Pricop Stefana-Andreea
  17. Protea Alexandra
  18. Roscan  Petronela-Amorina
  19. Rotaru Constantin-Cosmin
  20. Sirghei Ionut
  21. Sofrone Robert
  22. Teodorescu Alin-Constantin
  23. Teodorescu Stefan-Lucian
  24. Tudose Bianca-Georgiana
  25. Vascal Petru
I
IIA
IIB
III
IV
VA
VB
VI
VIIA
VIIB
VIII